Послуги

Наша фірма пропонує швидке та якісне тонування плівкою вітрин. Професійний та індивідуальний підхід до кожного клієнта.  

Замовити зовнішню рекламу легко, бо ми знаходимося в Луцьку і завжди готові до роботи.  Але зверніть увагу,  ми пропонуємо деякі приємні дрібниці, які допоможуть зробити все якісно. Перше - це виїзд до клієнта, на місці проводиться замір та фотографується ваше приміщення, для того щоб зробити привязку конструкції до фасаду.  Друге - це  візуалізація, ви отримуєте бачення того як вивіска буде виглядати, про те наскільки вона пасує вашій...

Розмір: довільний.

Розміщення: транспортний засіб.

Аудиторія: пасажири, пішоходи, водії.

 

Реклама на транспорті - один із засобів реклами, який створить ефект виключної присутності у місті саме Вашої торгової марки.

Компанія надає послуги із виготовлення, розміщення та обслуговування.

 

Наша компанія надає широкий спектр послуг оперативної поліграфії. Серед яких цифровий, офсетний, широкоформатний друк.

 Ми виготовимо для Вас візитки, флаєра, буклети, листівки, картки, сертифікати, наклейки, брошури, календарики, календарі, бланки. Друк плакатів, постері, банерів, банерної сітки - далеко не повний список послуг, що надаються нашою компанією. 

Дизайнерські послуги включають: розробку фірмового стилю, створення оригінал-макетів для поліграфічних замовлень, створення макетів для реклами на транспорті, зовнішньої та іншої реклами.

 Наш дизайнер допоможе Вам вирішити практично будь-яке поставлене завдання. Творчий підхід до справи - це наша основна відмінність від багатьох інших.

      Наші послуги:

-  поліграфічний дизайн;

-  розробка візитки, буклету,...